Министарство финансија је позвало представнике привредних субјеката и друга заинтересована лица да присуствују деветој конференцији „СЕФ и електронско евидентирање обрачуна ПДВ“. Конференција ће бити одржана у формату интернет видео конференције, 28. фебруара 2025. године, са почетком у 11:30 часова.
Конференцију можете пратити преко следећег линка.
Питања у вези са темом конференције учесници могу да поставе путем форме за постављање питања.
Теме конференције ће бити:
- Електронско евидентирање обрачуна ПДВ и практични примери електронског евидентирања на показном (ДЕМО) окружењу.
У наставку преносимо у целости позив Министарства финансија:
„Министарство финансија позива представнике привредних субјеката и друга заинтересована лица да у петак 28. фебруара 2025. године, са почетком у 11:30 часова, присуствују деветој конференцији „СЕФ и електронско евидентирање обрачуна ПДВ”.
Девети по реду скуп посвећен електронском евидентирању пореза на додату вредност у Систему електронских фактура биће одржан у формату интернет видео конференције.
Тема конференције:
- Електронско евидентирање обрачуна ПДВ и практични примери електронског евидентирања на показном (ДЕМО) окружењу.
Заинтересовани ће моћи да прате конференцију преко следећег линка.
Питања у вези са темом конференције учесници могу да поставе путем форме, коришћењем следећег линка за постављање питања.“
Повезани текстови
- Евиденција претходног пореза – нова верзија 2.1.1 и ажурирано интерно техничко упутство
- Закон о електронском фактурисању
- еФактуре – верзија 3.15.0 ће бити доступна на продукционој верзији СЕФ од 29. новембра
- еФактуре – нова верзија 3.15.0 и ажурирано интерно техничко упутство
- Евидентирање на СЕФ када је издат авансни рачун фирми која је пре извршеног промета припојена другом правном лицу
